DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Dzieci szansą dla ginącej przyrody - 2001

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka 1 czerwca 2001 w Przysieku koło Torunia odbyła się ekologiczna impreza pod nazwą 'Dzieci szansą dla ginącej przyrody'.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Janusz Palczewski

2001-06-19, 00.09
Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka 1 czerwca 2001 w Przysieku koło Torunia odbyła się ekologiczna impreza pod nazwą 'Dzieci szansą dla ginącej przyrody'. Odbywała się ona już po raz siódmy i skupiła ponad 1500 dzieci z wsi i małych miasteczek całego województwa kujawsko–pomorskiego. Liczne konkursy, występy zespołów młodzieżowych, w tym osób niepełnosprawnych, ciekawe pokazy to tylko niektóre atrakcje, które przygotowane były przez wolontariuszy skupionych wokół Regionalnego Centrum Doradztwa Rozwoju Rolnictwa i Obszarów Wiejskich w Przysieku, Gazety Pomorskiej, Regionalnego Centrum Wolontariatu w Toruniu i Zarządu Oddziału Okręgowego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Toruniu.

Ta tradycyjna już impreza, wsparta przez wojewodę kujawsko - pomorskiego Józefa Rogackiego, marszałka Sejmiku kujawsko – pomorskiego Waldemara Achramowicza, władze samorządu powiatowego i gminnego i liczne grono sponsorów w Międzynarodowym Roku Wolontariatu, udowodniła jak wiele możne zdziałać podejmując wspólnie działania wspierając się na wolontariacie.
miejsce: Przysiek
data wydarzenia: 2001-06-01
organizator: Komitet Organizacyjny
adres: Przysiek k/Torunia,
tel.: 0 56 6789236, faks: 0 56 6789236
źródło: własne
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.