DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Prawne aspekty funkcjonowania wolontariatu

Termin spotkania został przeniesiony na 23 -26 stycznia. Organizatorzy informują o zamkniętym charakterze konferencji i zapewniają, iż informacje o jej rezultatach będą szeroko dostępne.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): FIPress

2001-12-11, 09.40

Prawne aspekty funkcjonowania wolontariatu będą tematem spotkania, które odbędzie się 23-26 stycznia w Warszawie. Jego organizatorem jest International Center for Not-for-Profit Law z Nowego Jorku i Fundacja im. S. Batorego.

Spotkanie będzie dotyczyło proponowanych zmian legislacyjnych oraz przeglądu istniejących rozwiązań prawnych dotyczących wolontariatu w innych krajach europejskich.

Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali eksperci z Belgii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Węgier, Łotwy, Litwy, Macedonii, Polski, Rumunii, Rosji, Hiszpanii, Ukrainy, Jugosławii i USA.
Organizatorzy informują o zamkniętym charakterze konferencji i zapewniają, iż informacje o jej rezultatach będą szeroko dostępne.
data wydarzenia: od 2001-01-23 do 2001-01-26
organizator: Fundacja im. S. Batorego - Program Prawny
adres: Sapieżyńska 10a Warszawa, 00-215 ,
tel.: (22) 536 02 40, faks: (22) 536 02 20
e-mail: kstawicka@batory.org.pl
www: www.batory.org.pl 
źródło: FSB
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.