DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Alkohol na Przystanku Woodstock 2002 tylko dla dorosłych

Poradnia Profilaktyczno Terapeutyczna z Zielonej Góry, we współpracy z Jurkiem Owsiakiem, kolejny raz będzie starać się ograniczyć nieletnim uczestnikom 'Przystanku Woodstock' dostęp do alkoholu.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Jerzy Rządzki

2002-07-10, 10.15
Podobnie jak w ubiegłym roku z prawej strony estrady ustawiony będzie "słoneczny namiot" - koncertowa poradnia dla potrzebujących wsparcia w trudnych sytuacjach (uzależnienie, ucieczka z domu, przemoc dorosłych itd).

Młodzi ludzie będą też mogli podpisać deklarację o powstrzymaniu się od alkoholu przez nieletnich. Dorośli zaś będą deklarować, że do końca świata i jeden dzień dłużej nie będą podawać (kupować, częstować itp) nieletnim alkoholu. Dla osób zbierających podpisy pod deklaracją będą ekstra koszulki.

Poradnia zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych: młodzież i dorosłych. Potrzebna jest pomoc w koncertowej poradni (szczególnie mile widziani specjaliści) oraz przy zbieraniu deklaracji, kontrolowaniu sprzedawców i nielegalnych handlarzy. Wszyscy chętni proszeni są o kontakt: l


miejsce: Żary
data wydarzenia: od 2002-08-02 do 2002-08-03
organizator: Poradnia Profilaktyczno Terapeutyczna
adres: Zielona Góra,
tel.: 0601934558, e-mail: profilak@zg.home.pl
źródło: Poradnia Profilaktyczno Terapeutyczna
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


alkohol - 2004-03-07, 01:47
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.