DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Dzień Dziecka z Pajacykiem

Na portalu internetowym Gazety Wyborczej trwa licytacja herbu Wrocławia zbudowanego z klocków LEGO. Dochód ze sprzedaży herbu zostanie przekazany Polskiej Akcji Humanitarnej na akcję dożywiania dzieci Pajacyk.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Dominik Piotrowski

2002-05-28, 12.50
Już od poniedziałku (27 maja 2002), na portalu internetowym Gazety Wyborczej (www.gazeta.pl/wroclaw) trwa wielka licytacja herbu Wrocławia z klocków LEGO. Herb, zbudowany z 5 700 klocków (100 x 90 cm), powstał z okazji Kongresu Eucharystycznego. Można go oglądać na wystawie sklepu LEGO, przy ulicy Szewskiej 70 we Wrocławiu.

Aktualne informacje o licytacji można znaleźć w Gazecie Wyborczej i na antenie Radia Ram (89,8 UKF).

Finał licytacji odbędzie się w Dzień Dziecka. Tego dnia dodatkowo zostanie uruchomiony numer telefonu (71) 339 90 10, pod którym w godz. od 8.00 do 20.00. będzie można wziąć udział w licytacji herbu oraz konto mailowe:

W Dniu Dziecka można również pomóc Pajacykowi odwiedzając wrocławski Rynek. Od godz. od 12.00 do 18.00. odbywać się tam będzie festyn. W okolicach pręgierza powstanie mur zbudowany z klocków LEGO. Każdy klocek będzie cegiełką o minimalnej wartości 2,50 zł (średnia cena jednego obiadu w szkole). Zebrane w ten sposób pieniądze przeznaczone zostaną na posiłki dla dzieci. „Rozbieraniu” muru towarzyszyć będą liczne atrakcje: pokazy walk wschodnich, odwiedziny znanych wrocławskich artystów i osobistości, zabawa klockami LEGO, występy muzyczne i wiele innych niespodzianek.
miejsce: Wrocław
data wydarzenia: 2002-05-28
organizator: WGW PAH
e-mail: www.pah.ngo.pl
www: pah@pah.ngo.pl 
źródło: WGW PAH
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.