DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Gdańsk. Szkolenie "Zarządzanie wolontariatem"

Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie pt. „Zarządzanie wolontariatem”, które odbędzie się 19 czerwca 2018 r.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Natalia Meszko

2018-06-15, 08.55

Jakie obowiązki dla organizatora ciążą w związku z podjęciem współpracy z wolontariuszami? Jak zachęcić wolontariuszy do działania na rzecz mojej organizacji/inicjatywy? Jak sprawić, by wolontariat w mojej organizacji był dla wolontariuszy niezwykłą przygodą pełną przestrzeni na naukę i rozwijanie ich pasji? Jak motywować i wspierać wolontariuszy?

Podczas szkolenia znajdziecie odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Zapoznamy Was z tajnikami aspektów formalno-prawnych, przeprowadzimy Was przez kolejne kroki ścieżki współpracy z wolontariuszami oraz opowiemy o możliwościach wsparcia i współpracy z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku.

Szkolenie kierowane jest do organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, które angażują lub zamierzają angażować w swoje działania wolontariuszy, a zwłaszcza do osób, które nie mają dużego doświadczenia we współpracy z wolontariuszami.

Data: 19 czerwca 2018, godz. 9-15
Miejsce: Gdańsk, Europejskie Centrum Solidarności, sala warsztatowa nr 4 (III piętro) Udział bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Program szkolenia i link do rejestracji na stronie internetowej: https://www.wolontariatgdansk.pl/event/details/2975

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku, Plac Solidarności 1 (sala warsztatowa nr 4), 80-863 Gdańsk, woj. pomorskie
data wydarzenia: 2018-06-19
organizator: Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku
adres: Plac Solidarności 1, 80-863 Gdańsk, woj. PM
tel.: 58 772 42 18, e-mail: gdansk@wolontariat.org.pl
www: http://www.wolontariat.org.pl/gdansk 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.