DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Gdańsk. Szkolenie "Zarządzanie wolontariatem"

Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie pt. „Zarządzanie wolontariatem”, które odbędzie się 19 czerwca 2018 r.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Natalia Meszko

2018-06-15, 08.55

Jakie obowiązki dla organizatora ciążą w związku z podjęciem współpracy z wolontariuszami? Jak zachęcić wolontariuszy do działania na rzecz mojej organizacji/inicjatywy? Jak sprawić, by wolontariat w mojej organizacji był dla wolontariuszy niezwykłą przygodą pełną przestrzeni na naukę i rozwijanie ich pasji? Jak motywować i wspierać wolontariuszy?

Podczas szkolenia znajdziecie odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Zapoznamy Was z tajnikami aspektów formalno-prawnych, przeprowadzimy Was przez kolejne kroki ścieżki współpracy z wolontariuszami oraz opowiemy o możliwościach wsparcia i współpracy z Regionalnym Centrum Wolontariatu w Gdańsku.

Szkolenie kierowane jest do organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, które angażują lub zamierzają angażować w swoje działania wolontariuszy, a zwłaszcza do osób, które nie mają dużego doświadczenia we współpracy z wolontariuszami.

Data: 19 czerwca 2018, godz. 9-15
Miejsce: Gdańsk, Europejskie Centrum Solidarności, sala warsztatowa nr 4 (III piętro) Udział bezpłatny, obowiązuje rejestracja.

Program szkolenia i link do rejestracji na stronie internetowej: https://www.wolontariatgdansk.pl/event/details/2975

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku, Plac Solidarności 1 (sala warsztatowa nr 4), 80-863 Gdańsk, woj. pomorskie
data wydarzenia: 2018-06-19
organizator: Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku
adres: Plac Solidarności 1, 80-863 Gdańsk, woj. PM
tel.: 58 772 42 18, e-mail: gdansk@wolontariat.org.pl
www: http://www.wolontariat.org.pl/gdansk 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.