DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Szkolenie "Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication, NVC)"

Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu zaprasza koordynatorów wolontariatu na bezpłatne szkolenie pt. "Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication, NVC)". Już 26 kwietnia (czwartek) w godzinach 17.00-21.00 w siedzibie Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9B w Warszawie.

autor(ka): Joanna Stachurska

2018-04-17, 08.55

Jeśli chcesz w swojej pracy koordynatora wolontariatu budować kontakt oparty na dialogu i wzajemnym szacunku.Zwiększać zaangażowanie własne oraz członków zespołu w oparciu o współpracę i wolny wybór. Efektywnie rozwiązywać konflikty i radzić sobie z silnymi emocjami.

Przyjdź na szkolenie podczas, którego poznasz metodę komunikacji wg Marshalla Rosenberga, która umożliwia w praktyce efektywne zarządzanie zespołem w oparciu o empatię.

Zapraszamy koordynatorów, którzy chcą, dowiedzieć się, co tak naprawdę jest głównym problemem i przeszkodą na drodze do porozumienia się z drugim człowiekiem. Czy określenie swojej potrzeby w sposób, jednoznaczny i zrozumiały to łatwe zadanie? Czy łatwo nam wyrażać swoje potrzeby? Jaką rolę tym wszystkim spełniają emocje? Czy łatwo jest wyeliminować lub, co najmniej ograniczyć występowanie przemocy w dialogu?

Na te i inne pytania dotyczące porozumienia bez przemocy postara się odpowiedzieć – wspólnie z uczestnikami Małgorzata Tur- trenerka i edukatorka z 17 letnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń, posiadająca certyfikat jakości szkoleń 2 stopnia Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Małgorzata Tur od lat zarządza zespołami wolontariuszy, obecnie pełniąc funkcję Międzynarodowego Prezesa Service Civil International, globalnego ruchu wolontariackiego na rzecz pokoju. Jej największym projektem na rzecz wolontariuszy była praca w roli ogólnopolskiego Koordynatora ds. Szkolenia Wolontariuszy podczas turnieju UEFA EURO 2012, gdzie jej zadaniem było opracowanie, efektywne wdrożenie oraz ewaluacja programu szkoleń i programu motywacyjnego dla 3.000 wolontariuszy pracujących w Polsce na rzecz turnieju.

Adresaci szkolenia Szkolenie skierowane jest do koordynatorów wolontariatu z Warszawy, którzy kierują pracą wolontariuszy i chcą tę wiedzę pogłębić.

Termin i miejsce szkolenia:
26 kwietnia (czwartek)
w godzinach 17.00 -21.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy
Nowolipki 9b.
Zgłoszenie na szkolenie Osoby zainteresowane szkoleniem, prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 24 kwietnia br. wypełniając formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdR2Udv6K7smAC_FKYxk1PUPFEK2s140ndnI3u0hKok9tEUxw/viewform

Szczegółowych informacji dot. szkolenia udziela pani Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu, Nowolipki 9B, 00-151 Warszawa, woj. Mazowieckie
data wydarzenia: 2018-04-26
organizator: Stowarzyszenie "Centrum Wolontariatu"
adres: Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 22 635 27 73, faks: 22 635 46 02 wew. 34
e-mail: stachurska@wolontariat.org.pl
www: http://www.facebook.com/siec.centrow.wolontariatu/ 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.