DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Narodowy Instytut Wolności i inne instytucje ważne dla III sektora w Polsce

Czy wiesz, kto zarządza środkami Funduszu Inicjatyw Obywatelskich? Albo kto jest odpowiedzialny za ustalenie wzoru ofert w konkursie dotacyjnym samorządu? W 2017 roku zaszły spore zmiany w instytucjach odpowiedzialnych za współpracę sektora obywatelskiego z administracją. Sprawdźmy, jak to teraz wygląda.

Narodowy Instytut Wolności, Komitet ds. Pożytku Publicznego i jego Przewodniczący, Rada Działalności Pożytku Publicznego... Pod koniec 2017 r., po wejściu w życie ustawy o NIW-CRSO, pojawiły się nowe instytucje współpracujące z NGO, a działające wcześniej (jak RDPP) znalazły się w innym miejscu. Powstała wcale nie taka prosta do prześledzenia mozaika. Czym teraz zajmują się poszczególne podmioty, jakie są ich kompetencje i wzajemne relacje? Wyjaśnia to nasz film. 

 


Informacje o ważnych dla organizacji pozarządowych zmianach w prawie, które pojawiły się z nowym rokiem 2018, znajdziesz również w materiale po webinarium portalu ngo.pl: Zmiany w prawie, nowe obowiązki w 2018 r. Organizacjo, musisz je znać! [film].
 


Dowiedz się, co ciekawego wydarzyło się w III sektorze. Śledź wydarzenia ważne dla NGO, przeczytaj wiadomości dla organizacji pozarządowych.
Odwiedź serwis wiadomosci.ngo.pl.

Informacja własna portalu ngo.pl

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.