DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Jak napisać projekt, złożyć go i rozliczyć? Ekspertki SCWO podpowiadają

Chcesz dostać dofinansowanie swoich działań od Miasta? Nie wiesz, jak się zabrać do pisania projektu? Co to jest procedura konkursowa i na czym polega? Ekspertki SCWO podpowiadają.

Alina Gałązka podczas swojej prezentacji (fot. Tomasz Kaczor)

 

Pod powyższymi linkami znajdują się trzy prezentacje przygotowane przez Joannę Krasnodębską, Anetę Krawczyk oraz Alinę Gałązkę, ekspertki Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych. Materiały te były prezentowane i omawiane podczas listopadowego wydarzenia dla warszawskiego III sektora ZNAMY ZMIANY.

Dowiecie się z nich m.in.:

  • jak przygotować logiczny i spójny projekt,
  • czym jest procedura konkursowa i na co należy zwrócić uwagę,
  • jak się przygotować do podpisania umowy dotacyjnej i dlaczego jest ona ważna przy sprawozdawaniu się z wykonania zadania.

Na stronie O DOTACJACH DLA NGO znajdziecie natomiast WSKAZÓWKI DO WYPEŁNIENIA FORMULARZA WNIOSKU O DOTACJĘ DO URZĘDU M.ST. WARSZAWY PRZEZ GENERATOR witkac.pl

Jeśli wasza organizacja chciałaby wziąć udział w konkursie dotacyjnym Urzędu m.st. Warszawy dla organizacji pozarządowych, ale macie pytania dotyczące konkursu lub wniosku, skorzystajcie z bezpłatnych konsultacji i porad SCWO. Nasz zespół konsultantów i konsultantek udzieli bezpłatnych porad, pomoże Wam w razie wątpliwości i odpowie na pytania Waszej organizacji. Powiemy Wam też, jakie zmiany zaszły w miejskiej procedurze konkursowej i na co zwrócić szczególną uwagę podczas składania wniosku.

Zobaczcie, jak skorzystać z porad i konsultacji.

Zapraszamy do korzystania!Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo


źródło: inf. własna [warszawa.ngo.pl]
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.