DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Składasz wniosek o dotację? Zobacz, jak to zrobić!

Biura Miasta st. Warszawy i Urzędy Dzielnic intensywnie ogłaszają konkursy na realizację zadań publicznych przez organizacje pozarządowe w 2018 r. Podpowiadamy, jak poprawnie wypełnić formularz wniosku o dotację przez generator witkac.pl.

fot.: http://www.sxc.hu/profile/hoboton

Wnioski o przyznanie dotacji (czyli oferty) wraz z załącznikami, składane przez organizacje pozarządowe, przyjmowane są w miejscu i terminie wskazanym w ogłoszeniu o konkursie.

W Warszawie od listopada 2016 roku wnioski o przyznanie dotacji składane są wyłącznie przez internetowy generator wniosków http://witkac.pl.

Po złożeniu oferty z generatora pobiera się i drukuje potwierdzenie złożenia oferty, które należy CZYTELNIE podpisać i dostarczyć w terminie podanym w ogłoszeniu konkursowym do odpowiedniego biura lub dzielnicy. Potwierdzenia muszą być zarejestrowane w systemie kancelaryjnym (czyli przyjęcie jest potwierdzane przez urzędnika).

 

Jeśli macie pytania i wątpliwości skorzystajcie z pomocy konsultanów i konsultantek Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych:

► udzielą Wam bezpłatnych porad,

► powiedzą, jakie zmiany zaszły w miejskiej procedurze konkursowej, 

► wskażą, na co zwrócić szczególną uwagę podczas składania wniosku.

Jak skorzystać z porady? Wszystkie informacje znajdziecie na: warszawa.ngo.pl/scwo-poradnictwo-specjalistyczne.

Więcej informacji o tym, jak ubiegać się o dotację znajdziecie na stronie O DOTACJACH DLA NGO.

 


Dowiedz się, co ciekawego wydarzyło się w III sektorze. Śledź wydarzenia ważne dla NGO, przeczytaj wiadomości dla organizacji pozarządowych.
Odwiedź serwis wiadomosci.ngo.pl.Poznaj ofertę SCWO: warszawa.ngo.pl/scwo


źródło: inf. własna [warszawa.ngo.pl]
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.