DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Szczecin. Warsztaty "Wiek nie gra roli, bądź aktywny!"

Każdy moment jest dobry, aby realizować swoje pasje! Nie ważne czy jesteś osobą młodą (uczeń, student), czy seniorem. Wystarczy poznać lokalne organizacje pozarządowe i wspólnie wcielać pomysły w życie. Sektor 3 Szczecin zaprasza 7 grudnia na spotkanie, szczecińskich seniorów oraz osoby do 30 roku życia, podczas którego pokaże co mogą dać organizacje pozarządowe.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Jan Karpierz

2017-11-24, 08.56

Chcielibyśmy pobudzić chęci do rozwijania się w zakresach aktywności społecznej czy obywatelskiej – mówi Jan Karpierz z Sektor 3 Szczecin – Podczas spotkań poruszane będą m.in. następujące tematy: czym są organizacje pozarządowe, w jaki sposób wpływają na najbliższej otoczenie, jakie są lokalnie działające organizacje i gdzie ich szukać.

Co: spotkanie „Wiek nie gra roli! Bądź aktywny”
Gdzie: Filia biblioteczna nr 54 ProMedia, al. Wojska Polskiego 2
Kiedy: 7 grudnia 2017r.
Godzina: 17.00

Najważniejszym elementem spotkania będzie rozmowa z przedstawicielami lokalnych organizacji pozarządowych, w których działają zarówno seniorzy jak i osoby młode. Spotkanie jest częścią wydarzenia Przystanek Wolontariat, które odbywa się w dniach 4 – 8 grudnia 2017r.

Sektor 3 Szczecin

Misją Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 jest wspieranie procesu budowy społeczeństwa obywatelskiego poprzez rozwój potencjału już istniejących i wzmacnianie procesu powstawania nowych organizacji pozarządowych oraz inicjatyw społecznych.

Przystanek Wolontariat

Przystanek Wolontariat to święto aktywnych ludzi, grup i organizacji pozarządowych Pomorza Zachodniego, które odbywa się w okolicach Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Święto daje możliwość pokazania siły aktywnych obywateli w naszym województwie.

Więcej informacji: www.facebook.com/sektor3szczecin, #Sektor3Szczecin, www.przystanekwolontariat.eu, www.facebook.com/przystanekwolontariat, #PrzystanekWolontariat

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Biblioteka ProMedia, al. Wojska Polskiego 2, Szczecin, woj. Zachodniopomorskie
data wydarzenia: 2017-12-07
organizator: Fundacja Sektor 3
adres: Aleja Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin, woj. ZP
tel.: 91 350 82 99, e-mail: biuro@sektor3.szczecin.pl
www: http://www.sektor3.szczecin.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.