DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Szczecin. Warsztaty "Społeczne Akwaforte"

W ramach Przystanku Wolontariat, wraz ze Śródmiejskim Punktem Sąsiedzkim "Środek", Fundacja Sektor 3 zaprasza na nietypowe warsztaty obywatelskie z wykorzystaniem nietypowej techniki graficznej. Bezpłatne zajęcia odbędą się 8 grudnia 2017 w Szczecinie.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Jan Karpierz

2017-11-24, 08.55

Obywatelskie, miejskie, społeczne, aktywne, wolontariackie… takie będą wykonane prace nietypową techniką graficzną akwaforte. Wraz ze Śródmiejskim Punktem Sąsiedzkim "Środek" zapraszamy do wyrażenia swoich kreatywnych społecznych działań. Warsztat będzie składać się z części teoretycznej tj. omówienie techniki, przykłady wykorzystania a następnie uczestnicy przejdą do części praktycznej, czyli wykonanie metalowych matryc prac graficznych i własnoręczne ich drukowanie, powielenie. Gotowe prace zostaną zaprezentowane zostaną na małej wystawie w "Środku". Każdy uczestnik będzie miał możliwość skopiować swój obywatelski i aktywny wzór na dostępnych (ramki) i przyniesionych (np. jasna, bawełniana torba) przez siebie materiałach. Wykonane prace po wyschnięciu i po wystawie, będą również do odbioru.

termin: 8 grudnia 2017, w godzinach 16 – 21 miejsce: ŚRODEK. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki (ul. bł. Królowej Jadwigi 44b, Szczecin) dla kogo: wszyscy zainteresowani bez względu na wiek, obowiązują zapisy

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Warsztat poprowadzi Grzegorz Piaseczny – Absolwent Kulturoznawstwa na Uniwersytecie Szczecińskim oraz absolwent z wyróżnieniem Grafiki na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie. Współautor i projektant w międzyuczelnianym projekcie pojazdu promocyjnego realizowanym na Akademii Morskiej w Szczecinie w latach 2012 – 2014. W 2015 roku uczestnik International Artist Meetings w Aarhus w Danii. Działa na polach grafiki, instalacji,malarstwa i ilustracji. Od roku 2016 Laborant w Katedrze Grafiki Artystycznej Akademii Sztuki w Szczecinie.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: ŚRODEK. Śródmiejski Punkt Sąsiedzki, bł. Królowej Jadwigi 44b, Szczecin, woj. Zachodniopomorskie
data wydarzenia: 2017-12-08
organizator: Fundacja Sektor 3
adres: Aleja Wojska Polskiego 63, 70-476 Szczecin, woj. ZP
tel.: 91 350 82 99, e-mail: biuro@sektor3.szczecin.pl
www: http://www.sektor3.szczecin.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.