DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

PODOBNE WIADOMOŚCI

„S3KTOR 2016: Dziewczyny grają!”

„W związku z opublikowaniem w dniu 13 października 2017r. na portalu ngo.pl artykułu pt. „S3KTOR 2016: Dziewczyny grają!” autorstwa redaktora Jędrzeja Dudkiewicza wskazuję, iż zawiera on nieścisłe i nieprawdziwe treści:

2017-10-24, 13.23

1. Nieścisłą informacją jest, że „(…) Magdalena Dembińska, Sandra Pietrzak oraz Zuzanna Zychowicz wpadły na pomysł, by stworzyć miejsce dla dziewczynek, chcących trenować ten sport.”, gdyż pomysłodawczynią powstania KS Akademii Piłkarskiej Diamonds Academy była również Katarzyna Gołąb.

2. Nieprawdziwą jest informacja, że „Istniejąca od 2015 roku Akademia Piłkarska Diamonds Academy prawdopodobnie nie powstałaby, gdyby nie spotkanie podczas zajęć WF na studiach. Właśnie w czasie wspólnej gry w piłkę nożną Magdalena Dembińska, Sandra Pietrzak oraz Zuzanna Zychowicz wpadły na pomysł, by stworzyć miejsce dla dziewczynek, chcących trenować ten sport.”, gdyż początkowo, tj. w maju 2013r. między paniami Katarzyną Gołąb, Magdaleną Dembińską i Zuzanną Zychowicz powstał pomysł na założenie amatorskiej drużyny piłkarskiej kobiet Diamonds United, do której w maju 2014r. dołączyła Sandra Pietrzak, a po dwóch latach znajomości i ukończeniu kursów trenerskich, w maju 2015r. powstał wspólny pomysł założenia Akademii Piłkarskiej Diamonds Academy.

3. Nieścisłych wniosków jakie wynikają z całości artykułu, które pomijają udział Pani Katarzyny Gołąb sprawującej w okresie od 7.09.2015r. do 24.08.2017r. funkcję Prezesa Zarządu Akademii Piłkarskiej Diamonds Academy i jej wkładu w przyczynienie się do powstania i rozwoju tej inicjatywy oraz przyczynienia się do zdobycia nagrody S3KTOR 2016 w kategorii S3KTOR Aktywizujący.

_____________

Sprostowanie zostało umieszczone na wniosek Pani Katarzyny Gołąb.

Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

źródło: inf. nadesłana
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.