DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Rusza bezpłatny projekt dla uczniów Szkół Podstawowych w Drzewcach, Krzu i Skrzynicach

W Szkołach Podstawowych w Drzewcach, Krzu i Skrzynicach rusza projekt współfinansowany przez Fundację PZU i realizowany przez Fundację Centrum Inicjatyw "Z PZU po lekcjach. Warto pomagać!". Projekt polegał będzie na organizacji bezpłatnych zajęć dziennikarskich, filmowych, graficznych, plastycznych, fotograficznych i o wolontariacie dla uczniów.

Wiadomość archiwalna

A A A

2017-09-15, 08.52

Wraz z początkiem września 2017 roku ruszył projekt „Z PZU po lekcjach. Warto pomagać!”, organizowany przez Fundację Centrum Inicjatyw i współfinansowany przez Fundację PZU. Projekt odbywa się w trzech szkołach na terenach wiejskich w województwie lubelskim: w Drzewcach, Krzu i Skrzynicach. W ramach projektu uczniowie szkół mogą uczęszczać na bezpłatne zajęcia dziennikarskie, plastyczne, filmowe, fotograficzne, graficzne i o wolontariacie.

Głównym celem zajęć jest zachęcenie młodych ludzi do niesienia pomocy - w ramach projektu zorganizowane zostaną charytatywne kiermasze, na których uczniowie będą zbierać datki dla wybranych potrzebujących. Projekt trwał będzie w terminach 01.09.2017 do 30.06.2018.

W celu pozyskania dodatkowych informacji o projekcie prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 790 372 335 lub e-mail: .
Zachęcamy również do śledzenia profilu projektu w mediach społecznościowych "www.facebook.com/zpzupolekcjach.wartopomagac".

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Drzewce, Kierz, Skrzynice, woj. lubelskie
data wydarzenia: od 2017-09-15 do 2018-06-30
organizator: Fundacja Centrum Inicjatyw
adres: Radziwiłłowska 5, 20-080 Lublin, woj. LU
tel.: 790 372 335, e-mail: centrum-inicjatyw@wp.pl
www: http://www.centrum-inicjatyw.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.