DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Otwarty nabór wniosków w programie "Europa dla obywateli"

Agencja Wykonawcza ds. Kultury, Edukacji i Sektora Audiowizualnego otworzyła nabór wniosków w programie „Europa dla obywateli” na projekty w ramach Komponentu 2 z terminem aplikacji do 1 września 2017 roku.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): MM, lublin.ngo.pl

2017-07-10, 15.16

Wnioski na projekty można składać w ramach działań:

  • Komponent 2, Działanie 2.1 Partnerstwo miast
  • Komponent 2, Działanie 2.2 Sieci miast

Wszystkich zainteresowanych aplikowaniem o dofinansowanie zachęcamy do zapoznania się z nową wersją Przewodnika po programie „Europa dla obywateli” (aktualna wersja obowiązuje od stycznia 2017).

Ostateczny termin składania wniosków to 1 września 2017 r., godz. 12:00 czasu brukselskiego.

Wszelkie informacje dotyczące trwającego naboru znajdują się na stronie Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego.

Szczegółowa instrukcja ułatwiająca aplikację, dostępna jest na stronie Europa dla Obywateli w zakładce „Jak złożyć wniosek”.

Zachęcamy też do wzięcia udziału w jednym ze spotkań informacyjnych, podczas których szczegółowo omówione zostaną wytyczne dotyczące przygotowywania projektów i składania wniosków. Informacje na temat terminów i miejsc planowanych wydarzeń znajdują się w zakładce szkolenia.

Z wszelkimi pytaniami zapraszamy do kontaktu TUTAJ


Dowiedz się, gdzie czekają fundusze dla NGO, kto ogłosił konkurs dla NGO, znajdź granty dla stowarzyszeń i fundacji. Odwiedź serwis fundusze.ngo.pl.

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

data wydarzenia: od 2017-07-10 do 2017-09-01
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.