DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Kajakiem z Mazur do Warszawy, czyli VII Recykling Rejs [patronat ngo.pl]

Tegoroczny Recykling Rejs dopięty na ostatni guzik. Jak zawsze wyprawa organizowana jest przez ekologa - Dominika Dobrowolskiego razem z Fundacją PlasticsEurope Polska, partnerem wyprawy jest Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań, a patronem medialnym, jak co roku - portal ngo.pl.

Wiadomość archiwalna

A A A

2017-05-17, 12.42
Trasa Recykling Rejs 2017

Start już 5 czerwca w Węgorzewie, a 19 czerwca finał na Wiśle w Warszawie przy plaży koło wejścia do Portu Czerniakowskiego. Wyprawa oczywiście otwarta, każdy może się dołączyć do wiosłowania, żeglowania, spływania, sprzątania brzegów, wyciągania śmieci z trzcin i szuwarów oraz nurkowania. Szczegóły wyprawy na stronie www.recykling-rejs.pl, na której będą m.in. zamieszczane na bieżąco zdjęcia i relacje z trasy.

"Dziękuję mediom (oczywiście także ngo.pl) i samorządom, które pomagają nagłośnić potrzebę rozwoju recyklingu i selektywnej zbiórki, co jest najlepszą metodą na ochronę oceanów, mórz, jezior i rzek przed odpadami" – mówi pomysłodawca wypraw, Dominik Dobrowolski.

To już 7. wyprawa. Zajrzyjcie, jak wyglądały wcześniejsze Recykling Rejsy: Odra 2011, Wisła 2012, Przez Polskę 2013, Warszawa-Berlin 2014, Bałtyk 2015 , Pętla Żuławska i Toruńska 2016.

Wydarzenie objęte patronatem medialnym portalu organizacji pozarządowych www.ngo.pl.

miejsce: Węgorzewo, Giżycko, Mikołajki, Pisz, Nowogród, Ostrołęka, Warszawa
data wydarzenia: od 2017-06-05 do 2017-06-19
organizator: Dominik Dobrowolski
e-mail: dominik@cycling-recycling.eu
www: http://www.recykling-rejs.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.