DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Szkolenia online YourKITE "Naucz się prowadzić warsztaty"

Metodologia trenerska, wolontariat, przedsiębiorczość, doradztwo zawodowe i komunikacja wizualna - to bezpłatne szkolenia online, które Fundacja Aktywnych Inicjatyw Rozwoju oferuje w ramach projektu Erasmus + „Your Kite”. Do udziału w kursach fundacja zaprasza każdego, kto chciałby nauczyć się, jak właśnie z tych tematów prowadzić warsztaty dla młodzieży, a także wzmocnić swoje umiejętności trenerskie.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Urszula Puchalska

2017-05-09, 08.54

Zapraszamy do udziału w szkoleniach online!

W szczególności polecamy je przedstawicielom organizacji pozarządowych, pracownikom bibliotek, nauczycielom i wszelkim osobom, które na co dzień prowadzą zajęcia czy szkolenia dla młodych ludzi.

Szkolenia są bezpłatne i dostępne w czterech językach: polskim, angielskim, rumuńskim i norweskim. Aby wziąć w nich udział, wystarczy wejść na stronę YourKITE i się zarejestrować. Każdy z pięciu modułów tematycznych składa się z dwóch do czterech sesji, z instrukcjami, interaktywnymi ćwiczeniami i zadaniami wzmacniającymi zaangażowanie i koncentrację (szkolenia nie mają nic wspólnego z nudną prezentacją!).

Przez poszczególne moduły można przejść w dowolnej kolejności i w dogodnym czasie (polecamy jednak rozpoczęcie kursu od modułu Metodologia trenerska). Zwykle potrzeba na to od jednej do trzech godzin. Po zakończeniu wybranego modułu można uzyskać certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia, wystawiony przez „Your Kite”. W tym celu do 7 czerwca wystarczy wypełnić prosty formularz ewaluacyjny.

Szkolenia zawierają wyłącznie praktyczne, ciekawe i kluczowe informacje. Jeśli potrzebne byłoby ich pogłębienie, zachęcamy do zapoznania się z naszym Podręcznikiem YourKITE Toolkit.

Podczas kursów można także skontaktować się i skonsultować z jego autorami (np. zadać pytania, wymienić się doświadczeniami). Konsultacje będą prowadzone w języku angielskim, na żywo, na platformie ClickMeeting:

1. Metodologia Trenerska – 11.05.2017 w godzinach 18.00 - 19.00;

2. Komunikacja Wizualna – 22.05.2017 w godzinach 18.00 - 19.00;

3. Doradztwo Zawodowe – 26.05.2017 w godzinach 18.00 - 19.00;

4. Przedsiębiorczość – 29.05.2017 w godzinach 18.00 - 19.00;

5. Wolontariat – 05.06.2017 w godzinach 18.00 - 19.00;

Aby wziąć w nich udział, należy się zarejestrować klikając poniższy link:

https://yourkite.org/pl/online-training/

i podać swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail. Na podany adres zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do pokoju webinaryjnego, w którym odbędą się konsultacje.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

data wydarzenia: od 2017-05-09 do 2017-06-08
organizator: Fundacja Aktywnych Inicjatyw Rozwoju
adres: Kazachska 5 132, 02-999 Warszawa-Wilanów, woj. mazowieckie
tel.: 501028139, e-mail: fundacjaaktywnych@gmail.com
www: http://www.fundacjaaktywnych.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.