DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Szkolenie „Rozwój kompetencji poprzez wolontariat - narzędzia coachingowe w pracy koordynatora wolontariatu”

Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza na kolejne szkolenie adresowane do warszawskich koordynatorów wolontariatu pt. „Rozwój kompetencji poprzez wolontariat - zastosowanie narzędzi coachingowych w pracy koordynatora wolontariatu”. Bezpłatne szkolenie odbędzie się 29 kwietnia (sobota) od 10.00 -15.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9b.

autor(ka): Joanna Stachurska

2017-04-20, 08.53

Podczas szkolenia spojrzymy na wolontariat jako sposób do rozwoju różnorodnych kompetencji i sprawdzimy jak można wykorzystać wybrane narzędzia coachingowe w procesie ich diagnozowania, nabywania czy wzmacniania.

Zapraszamy koordynatorów, którzy chcą, w bardziej świadomy sposób, wspierać swoich wolontariuszy w procesie rozwoju kompetencji przez wolontariat i zwiększać dzięki temu ich zaangażowanie.

Podczas szkolenia uczestnicy i uczestniczki:

  • poznają wybrane narzędzia wspierające prowadzenie rozmów diagnozujących predyspozycje oraz luki kompetencyjne wolontariuszy,
  • przećwiczą prowadzenie rozmów rozwojowych z wolontariuszami,
  • zapoznają się z wybranymi narzędziami przydatnymi w przełamywaniu trudności i rozwiązywaniu problemów.

Adresaci szkolenia Szkolenie skierowane jest do koordynatorów wolontariatu z Warszawy, którzy posiadają już doświadczenie w kierowaniu pracą wolontariuszy i chcą tę wiedzę pogłębić. W miarę dostępności miejsc zapraszamy także osoby średniozaawansowane w pracy z ochotnikami i jak i początkujących.

Termin i miejsce szkolenia: 29 kwietnia (sobota) w godzinach 10.00 -15.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9b.

Prowadzenie Anna Żelazowska-Kosiorek - Trenerka, facylitatorka, badaczka. Warszawianka. Od 15 lat związana z sektorem organizacji pozarządowych (min. z takimi organizacjami, jak Stowarzyszenie BORIS, Stowarzyszenie CAL, Sieć SPLOT, Federacja MAZOWIA) - szczególnie w zakresie działań wspierających rozwój kompetencji liderów i wolontariuszy NGOs oraz budowania współpracy organizacji i samorządu. Posiadaczka Certyfikatu I Stopnia Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych. Obecnie - Koordynatorka programu „Bezpieczny Staż” w Fundacji Robinson Crusoe, wspierającej usamodzielnianie młodzieży z domów dziecka i rodzin zastępczych.

Zgłoszenie na szkolenie Osoby zainteresowane szkoleniem, prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 27 kwietnia br. wypełniając formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfFGam-CdRe9tggt4kvAvoLww_WtT1q8uYLHJjLoUPCBd4LkA/viewform

Szczegółowych informacji dot. szkolenia udziela pani Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu, Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: 2017-04-29
organizator: Stowarzyszenie "Centrum Wolontariatu"
adres: Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 22 635 27 73, faks: 22 635 46 02 wew. 34
e-mail: warszawa@wolontariat.waw.pl
www: http://www.wolontariat.waw.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.