DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Szkolenie "Motywowanie wolontariuszy"

Spotykasz się z tym, że wolontariusze "wypalają się" lub znikają, nie podając powodu? Zadajesz sobie pytanie, jak zmotywować wolontariuszy do stałej współpracy, do jak najlepszego wykonywania swoich zadań? Jeśli tak, Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu w Warszawie zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu "Motywowanie wolontariuszy", które odbędzie się 26 kwietnia 2017 roku w godz. 17.00-21.00 w siedzibie Centrum Wolontariatu, ul. Nowolipki 9B.

autor(ka): Joanna Stachurska

2017-04-14, 08.54

Podczas warsztatu dowiesz się m.in.: jak możesz wpływać na motywację wolontariuszy, jak współpracować z wolontariuszami na różnych etapach rozwoju ich kompetencji i motywacji

Adresaci szkolenia Szkolenie skierowane jest do koordynatorów wolontariatu z Warszawy, którzy posiadają już pewne doświadczenie w kierowaniu pracą wolontariuszy i chcą tę wiedzę pogłębić. W miarę dostępności miejsc zapraszamy także osoby zaawansowane w pracy z ochotnikami i jak i początkujących.

Termin i miejsce szkolenia:
26 kwietnia (środa) w godzinach 17.00 -21.00
w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9b.

Prowadzenie Monika Bełdowska - facylitatorka, coach. Od ponad 10 lat prowadzi szkolenia dla organizacji pozarządowych, jednostek samorządowych i firm biznesowych. Tworzy i realizuje projekty edukacyjne. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących zarządzania, rozwoju umiejętności trenerskich i facylitacyjnych. Od wielu lat sama jest wolontariuszką, koordynuje pracę wolontariuszy.

Zgłoszenie na szkolenie Osoby zainteresowane szkoleniem, prosimy o przesłanie zgłoszenia do dnia 24 kwietnia br. wypełniając formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc3rTZIZESSU3lRamJH2VJHMRDT25dPqoLUlP93wbUEGj2C0Q/viewform

Szczegółowych informacji dot. szkolenia udziela pani Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Działanie prowadzone jest w ramach projektu „Wsparcie organizatorów wolontariatu” realizowanego w ramach miejskiego projektu „Ochotnicy warszawscy” integrującego działania wspierające rozwój wolontariatu w stolicy.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu, Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: 2017-04-26
organizator: Stowarzyszenie "Centrum Wolontariatu"
adres: Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 22 635 27 73, faks: 22 635 46 02 wew. 34
e-mail: warszawa@wolontariat.waw.pl
www: http://www.wolontariat.waw.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.