DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Fundacja DKMS rekrutuje wolontariuszy!

Fundacja DKMS jest największym Ośrodkiem Dawców Szpiku w Polsce, w którym zarejestrowanych jest już ponad 1 milion osób, z czego 3905 osób zostało rzeczywistymi dawcami. Jest to ogromne osiągnięcie, ale chcemy zrobić jeszcze więcej, aby stale poprawiać sytuację pacjentów chorujących na nowotwory krwi!

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): MM, lublin.ngo.pl

2017-03-10, 07.01

Szczególną rolę w naszych działaniach spełniają Wolontariusze, dlatego jeśli chcesz dołączyć do tego grona lub dowiedzieć się więcej o wolontariacie zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie w budynku biurowym Regus, w którym również mieści się biuro lubelskiej komórki organizacyjnej DKMS, dedykowane właśnie Wolontariuszom – nieważne czy już nam pomagasz, czy pierwsza akcja jest jeszcze przed Tobą – jesteś mile widziany/a! Będzie to okazja, żebyśmy mogli lepiej się poznać, usłyszeć doświadczenia Wolontariuszy, dowiedzieć się więcej o dawstwie szpiku, o wolontariacie w DKMS oraz nowotworach krwi. Będzie to też czas, aby podzielić się swoją historią. Możesz również przyprowadzić ze sobą bliskich zainteresowanych wolontariatem w Fundacji DKMS!

Miejsce spotkania: Regus, ul. Tomasza Zahna 39A, IV piętro

Termin: 14 marca 2017 r. godz. 18.30. Spotkanie powinno potrwać ok 1,5h.

Bardzo prosimy o potwierdzenie obecności na mail:

W razie pytań również prosimy o kontakt pod wskazanym adresem e-mail.

Kolejnymi wydarzeniami mającym miejsce w marcu 2017 roku w Lublinie będą Dni Dawcy Szpiku w galeriach handlowych w Lublinie w dniach 18-19 marca oraz podczas meczu koszykarskiego Startu Lublin dnia 25.03. Jeśli masz możliwość pomóc nam w tych dniach, proszę o zgłoszenie na

Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia!

Zespół Fundacji DKMS

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

data wydarzenia: od 2017-03-14 do 2017-03-25
źródło: lublin.ngo.pl
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.