DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Berlin. Młodzież na Ukrainie: polsko-niemiecko-ukraińskie forum

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży od momentu powstania angażuje się w trójstronną współpracę z Ukrainą. Regularnie organizujemy giełdy partnerów i programy specjalistyczne. Tematem tegorocznego forum jest polityka młodzieżowa oraz sytuacja młodzieży na Ukrainie. Rekrutacja trwa do 10 marca 2017 r.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): MM, lublin,ngo.pl

2017-03-03, 09.36

Tematem tegorocznego forum jest polityka młodzieżowa oraz sytuacja młodzieży na Ukrainie. Aktualne raporty zostaną przedstawione, a następnie przedyskutowane w kontekście praktycznych doświadczeń naszych partnerów oraz innych multiplikatorów. Jednocześnie forum stwarza okazję rozszerzenia sieci polsko-niemiecko-ukraińskich kontaktów w obszarze pracy z młodzieżą.

Projekt Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży w ramach programu doskonalenia zawodowego Ukraine Calling dofinansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych Niemiec.

Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje wraz z programem znajdą Państwo tutaj.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10.03.2017 r.

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

data wydarzenia: od 2017-03-03 do 2017-03-10
źródło: PNWM
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.