DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Konferencja CSR, wolontariat pracowniczy i współpraca międzysektorwa

Wymiana dobrych praktyk i wiedzy w zakresie CSR i współpracy międzysektorowej, to główne założenia konferencji, która już po raz trzeci odbędzie się we Wrocławiu. „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” - wydarzenie skierowane do przedstawicieli firm, instytucji publicznych i NGO odbędzie się już 29 listopada 2016 r.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Stanisław S

2016-11-14, 12.16
Konferencja Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu

Trzecia edycja konferencji „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” przed nami. Wymiana dobrych praktyk i wiedzy w zakresie CSR i współpracy międzysektorowej, to główne założenia konferencji, która już po raz trzeci odbędzie się we Wrocławiu. „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” - wydarzenie skierowane do przedstawicieli firm, instytucji publicznych i NGO, odbędzie się już 29 listopada 2016 r.

Organizacje pozarządowe poszukują nowych pomysłów i rozwiązań dla swojej działalności. Biznes poszukuje partnerów, z którymi mogą realizować projekty społeczne, dzięki którym mogą wpływać i wspierać na swoje otoczenia. Konferencja „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” to idealne miejsce, aby umożliwić taką wymianę wiedzy oraz doświadczeń wszystkich sektorów.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie – tłumaczy Daria Ostrowska, wiceprezes Fundacji. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia spotkamy się m.in. z Iwoną Sarachman, dyrektor ds. PR w AmRest, Karoliną Mróz, prezes fundacji „Dom Pokoju”, Ewą Zamościcką, starszym konsultantem CSR w firmie edukacyjno-doradczej CSRinfo czy Patrycją Bilińską pracującą w dziale Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w banku Credit Agricole. Podobnie jak w latach poprzednich zostaną zaprezentowane case studies, które najlepiej obrazują, jak w praktyce wygląda społeczna odpowiedzialność biznesu, wolontariat kompetencyjny czy współpraca międzysektorowa.

Cykl wystąpień zakończy panel dyskusyjny. Rosnące zainteresowanie konferencją, a także pozytywne opinie, jakie otrzymaliśmy po zrealizowaniu dwóch wcześniejszych edycji, utwierdzają nas w przekonaniu, że istnieje potrzeba organizowania tego typu wydarzeń - tłumaczy Stanisław Skórski, prezes Fundacji. Jak dodaje, ogromnie nas cieszy, gdy spotkamy uczestników wcześniejszych edycji wydarzenia i dowiadujemy się, że dzięki pozyskanym informacjom i kontaktom, mogą realizować interesujące projekty. Trzecia edycja konferencji „Laboratorium Odpowiedzialnego Biznesu” odbędzie się 29 listopada 2016 roku w „Krzywym Kominie” we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja.

Zapisy ruszyły na stronie www.akademiaodpowiedzialnosci.pl

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

miejsce: Dubois 33-35a, 50-207 Wrocław, woj. dolnośląskie
data wydarzenia: 2016-11-29
organizator: Akademia Odpowiedzialnego Biznesu
adres: Legnicka 65, 54-205 Wrocław, woj. dolnośląskie
www: http://akademiaodpowiedzialnosci.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.