DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Katowice. Szkolenie "Jak promować wolontariat i rekrutować wolontariuszy?"

Regionalne Centrum Wolontariatu zaprasza na bezpłatne spotkanie z cyklu "Koordynuję", które odbędzie się 5 lipca o godz. 17:30 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy Młyńskiej 5 w Katowicach. Tematem będzie promocja wolontariatu i rekrutacja wolontariuszy.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Dariusz Stawik

2016-06-28, 08.55

Spotkanie kierowane jest do koordynatorów wolontariatu i przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w Katowicach.

Spotkania z cyklu "Koordynuję" począwszy od lipca będą się odbywać w każdy pierwszy wtorek miesiąca. Ich celem jest zwiększanie wiedzy uczestników z zakresu zarządzania wolontariatem, ale też wymiana doświadczeń pomiędzy koordynatorami z różnych organizacji.

Lipcowe spotkanie poprowadzi Dariusz Stawik: specjalista ds. promocji w Regionalnym Centrum Wolontariatu w Katowicach. W przeszłości związany z różnymi organizacjami, m.in. koordynator grupy katowickiej Amnesty International i członek zarządu Polskiej Sekcji AI. W ostatnich latach w ramach Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości udzielał doradztwa z zakresu marketingu organizacjom z Bielska-Białej.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz online. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorami spotkania są Centrum Organizacji Pozarządowych oraz Regionalne Centrum Wolontarriatu w Katowicach. Projekt „Katowickie Centrum Organizacji Pozarządowych” jest współfinansowany z budżetu Miasta Katowice.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Centrum Organizacji Pozarządowych w Katoowicach, Młyńska 5, 40-098 Katowice, woj. śląskie
data wydarzenia: 2016-07-05
organizator: Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu
adres: Warszawska 19, 40-009 Katowice, woj. śląskie
tel.: 502 771 669, e-mail: katowice@wolontariat.org.pl
www: http://www.slaskie-wolontariat.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.