DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Weź udział w badaniu!

Młodzi LUBią Kulturę jest trzyletnim, bezpłatnym program edukacyjny, który ma na celu stworzenie szerokiej sieci instytucji, organizacji, szkół, grup nieformalnych, animatorów i animatorek, edukatorów i edukatorek, zajmujących się edukacją kulturalną w regionie lubelskim.

Wiadomość archiwalna

A A A

2016-06-14, 14.01

W ramach programu Centrum Spotkania Kultur oraz 25 regionalnych partnerów z Województwa Lubelskiego realizuje także badanie na temat stanu edukacji kulturalnej w województwie lubelskim.

Wyniki badania zostaną udostępnione w postaci raportu badawczego, który w przyszłości może posłużyć do wyznaczania kierunków działalności organizacji i instytucji, poszukiwania partnerów do realizacji różnorodnych działań czy działalności rzeczniczej np. pisania wniosków grantowych.

Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w naszym województwie. Wyniki badania ankietowego posłużą także do udoskonalenia projektu Młodzi LUBią Kulturę i dostosowania go do potrzeb animatorów, animatorek, edukatorów i edukatorek.

Do udziału w badaniu organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zajmujące się szeroko rozumianą edukacją kulturalną (edukacja artystyczna, czytelnicza, historyczna, muzealna,
jak również działania o charakterze popularyzacyjnym, budowania lokalnych wspólnot czy prowadzonych na rzecz podtrzymywania tradycji) zarówno animatorów i animatorki, jak i nauczycieli i nauczycielki.
Ankieta uruchomi się po kliknięciu w poniższy link: http://mlodzi-lubia-kulture.badanie.net/ Odpowiedzi zbierane są do końca czerwca 2016 r. W razie pytań lub problemów technicznych kontakt pod adresem:

data wydarzenia: od 2016-06-14 do 2016-06-30
źródło: lublin.eu
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.