DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Festiwal Aktywności Młodzieżowej już w poniedziałek!

Już 23 maja 2016 r. w Trybunale Koronnym w Lublinie w godz. 10.00-15.00 Fundacja Sempre a Frente organizuje Festiwal Aktywności Młodzieżowej – wydarzenie edukacyjno-informacyjne skierowane do młodzieży, podsumowujące projekt „Potrzebujemy Informacji”, współfinansowany ze środków Erasmus+.

Wiadomość archiwalna

A A A

2016-05-19, 16.13

W czasie wydarzenia przedstawiciele kilkunastu szkół z województwa lubelskiego wezmą udział w grze edukacyjnej, dzięki której zdobędą wiedzę i kompetencje z zakresu młodzieżowej aktywności obywatelskiej, społecznej i publicznej. Ponadto, w związku z obchodami dwudziestolecia Wolontariatu Europejskiego, które przypada w tym roku, podczas Festiwalu uczestnicy będą mieć możliwość uzyskania informacji czym jest Wolontariat Europejski, w jaki sposób można wyjechać na wolontariat do innego kraju oraz porozmawiać z wolontariuszami zagranicznymi, którzy obecnie przebywają w Lublinie.

W Festiwalu wezmą udział przedstawiciele lubelskich organizacji pozarządowych i instytucji: Fundacji TEAM Teatrikon, Europejski Dom Spotkań-Fundacja Nowy Staw, MiM Media i Młodzież, PROJEKTOR Wolontariat Studencki, Eurodesk Polska, Młodzieżowa Rada Miasta Lublin oraz Warsztaty Kultury.

Wydarzenie objęte jest patronatem Radia Lublin i Kuriera Lubelskiego.

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

data wydarzenia: 2016-05-23
źródło: lublin.ngo.pl
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.