DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Wolontariat na Start! Zostań wolontariuszem!

Projekt “Wolontariat na Start” jest realizowany przez Fundację Absolwentów UMCS we współpracy i przy finansowym wsparciu Miasta Lublin. Jest to kontynuacja działań na rzecz rozwoju wolontariatu sportowego, podjętych w ramach Akademii Wolontariatu Sportowego.

Wiadomość archiwalna

A A A

2016-05-13, 11.46

„Wolontariat na START” to nowa, lokalna inicjatywa, skierowana do wszystkich mieszkańców Miasta Lublin, a w szczególności do studentów oraz uczniów lubelskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Celem projektu jest promowanie pozytywnych postaw i zachowań w sporcie oraz podniesienie społecznej świadomości na temat wolontariatu sportowego i korzyści z niego wynikających, poprzez stworzenie najlepszego środowiska do rozwoju wolontariatu sportowego.

Projekt zakłada zbudowanie stałej grupy wolontariuszy współpracujących z Urzędem Miasta Lublin oraz z lubelskimi Klubami Sportowymi przy organizacji dużych imprez sportowych, w ramach istniejącego Centrum Wolontariatu Sportowego Miasta Lublin.

Więcej informacji o projekcie i zapisach na stronie http://wolontariatsportowy.com/lublin/

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

źródło: http://wolontariatsportowy.com/lublin/
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.