DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Konkurs na najlepsze projekty współpracy transgranicznej

Zapraszamy do zgłaszania projektów transgranicznych na Konkurs organizowany przy Kongresie Inicjatyw Europy Wschodniej 2016. Konkurs adresowany jest do wszystkich podmiotów bez ograniczeń formalno-prawnych, zarówno do instytucji kultury, organizacji pozarządowych, jak i nieformalnych grup twórczych, osób prywatnych, samorządów lokalnych, a także podmiotów gospodarczych, z krajów Unii Europejskiej oraz Partnerstwa Wschodniego.

Wiadomość archiwalna

A A A

2016-05-05, 10.58

Głównym celem Konkursu jest rozwijanie współpracy transgranicznej oraz wymiana dobrych praktyk i doświadczeń w zakresie inicjatyw projektowych realizowanych na obszarze Europy Wschodniej o charakterze rozwojowym. W konkursie zostanie przyznana jedna główna nagroda w każdej z siedmiu kategorii (dobre rządzenie, społeczeństwo obywatelskie, kultura, turystyka, edukacja, ochrona środowiska, dziedzictwo) oraz wyróżnienia. Nagrodzone projekty będą prezentowane podczas Kongresu, jak też zostaną opublikowane w folderze promocyjnym.

Zgłoszenia na Konkurs należy dokonać poprzez formularz umieszczony na stronie http://kongres.lublin.eu/formularz-konkursowy

Termin wysyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2016 r.

Konkurs nie przewiduje wsparcia finansowego.

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

data wydarzenia: od 2016-05-05 do 2016-05-31
źródło: lublin.eu
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.