DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Zdobądź patronat Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu

Partnerstwo na Rzecz Promocji i Rozwoju Wolontariatu na Dolnym Śląsku „Razem dla Wolontariatu” z przyjemnością zaprasza organizacje pozarządowe, instytucje i grupy nieformalne realizujące działania i projekty o charakterze wolontariackim do ubiegania się o Patronat Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu.

Wiadomość archiwalna

A A A

Dolnośląski Festiwal Wolontariatu to przestrzeń dla organizacji pozarządowych, instytucji i grup nieformalnych realizujących działania społeczne przyczyniające się do promocji i rozwoju wolontariatu na Dolnym Śląsku. Dzięki uzyskanemu Patronatowi organizacje i instytucje związane z wolontariatem mają możliwość skorzystania z bezpłatnego wsparcia promocyjnego, merytorycznego i organizacyjnego przy realizacji swoich projektów wolontariackich.

Każde przedsięwzięcie objęte Patronatem zostanie wpisane do specjalnego kalendarza festiwalowego, a jego realizator otrzyma na czas trwania Patronatu status Partnera Lokalnego. Dodatkowo w grudniu każdego roku wszyscy realizatorzy wydarzeń objętych Patronatem oraz zaproszeni goście będą mieli okazję wziąć udział w uroczystym Dolnośląskim Forum Wolontariatu podsumowującym coroczną edycję Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu, które odbędzie się we Wrocławiu.

Warunkiem uzyskania Patronatu Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu jest przesłanie wypełnionego wniosku w wersji elektronicznej.

Wnioski o Patronat są przyjmowane na bieżąco, jednak ze względu na harmonogram pracy Rady Patronackiej Festiwalu prosimy o ich przesyłanie co najmniej 30 dni przed planowanym wydarzeniem.

Szczegółowe zasady udzielania Patronatu znajdują się w załączonym pliku.

Wszelkich informacji udziela: Radosław Bednarski, tel.: 74 665 11 11, 693 145 674, e-mail:

Serdecznie zapraszamy!

Wiadomość pochodzi z serwisu regionalnego dolnyslask.ngo.pl.

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.