DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Nabór na kurs "Przepis na wolontariat"

Organizatorzy zapraszają na bezpłatny kurs "Przepis na wolontariat", który rozpocznie się 15 lutego 2016 r. w Warszawie. Program szkoleniowy adresowany jest do pracowników instytucji kultury, którzy odpowiadają lub będą odpowiadać za obszary związane ze współpracą z wolontariuszami.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): opr. MM, ngo.pl

2016-01-26, 08.52

Nabór prowadzimy do 5 lutego br.

Formularz zgłoszenia należy przesłać w formie elektronicznej.

Kurs obejmuje cykl sześciu spotkań podczas których uczestnicy dowiedzą się krok po kroku jak zorganizować i jak poprowadzić projekt wolontariatu w swojej instytucji.

Dostrzegając ogromny potencjał wolontariatu oraz jego wpływ na społeczny rozwój instytucji kultury proponujemy cykl spotkań, z których każde będzie prowadzone przez praktyków i zarazem ekspertów w dziedzinach korespondujących z wolontariatem.

W ramach kursu odbędą się:

  • warsztaty,
  • wykłady,
  • wizyty studyjne,
  • między kolejnymi sesjami uczestnicy będą mieli okazję skorzystania
    z mentoringu on-line,
  • każdy z uczestników będzie mógł przygotować własny projekt angażujący wolontariuszy ze swojej instytucji i wziąć udział w konkursie, którego mecenasem jest Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowym.

Całość kursu będzie prowadzona metodą projektową.

Organizatorami są: Centrum Myśli Jana Pawła II w Warszawie, Narodowe Centrum Kultury, Akademia im. Leona Koźmińskiego, Microsoft Polska oraz Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowym.

Wypełnij formularz zgłoszenia na szkolenie​!

Program szkolenia, regulamin konkursu, terminy spotkań oraz wszystkie pozostałe informacje o projekcie znajdują się na www.nck.pl/kurs​

Informacja pochodzi ze stron internetowych administracji publicznej.

data wydarzenia: od 2016-01-26 do 2016-02-05
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.