DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Wolontariat ma swoje prawa

W wolontariat zaangażowanych jest 18% Polek i Polaków. Warto pamiętać, że ta rzesza ludzi ma swoje prawa. Dla fundacji i stowarzyszeń oznacza to pewne obowiązki – przewidziane prawem lub po prostu dobrym obyczajem. Obejrzyjcie infografikę, przygotowaną z myślą o obecnych oraz przyszłych wolontariuszach i wolontariuszkach.

Wiadomość archiwalna

A A A

Wolontariuszu, wolontariuszko, 5 grudnia jest wasze święto! Pamiętajcie, że organizacja, której pomagacie wolontarystycznie, ma wobec was różne obowiązki. I nie każdy wolontariat jest, zgodnie z prawem, wolontariatem (Wolontariat i staż to nie to samo).

***

Więcej informacji o wolontariacie, obowiązkach organizacji, prawach wolontariusza, w serwisie poradnik.ngo.pl: http://poradnik.ngo.pl/wolontariusze


„Pozarządowe Centrum Informacji, Wiedzy i Opinii ngo.pl.” Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.