DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Warsztaty „O motywacji... czyli żeby nam się chciało chcieć”

Co nas blokuje w działaniu? Dlaczego wciąż odkładamy na później? Jak zmienić swe nastawienie do pracy, obowiązków? Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich" zaprasza na bezpłatne warsztaty „O motywacji... czyli żeby nam się chciało chcieć”, które odbędą się w dniach 19 i 26 listopada 2015 r. w Warszawie. Warsztat jest skierowany przede wszystkim do wolontariuszy i pracowników NGO oraz grup nieformalnych wspierających osoby starsze.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Joanna Mielczarek

2015-11-10, 08.52

Czym jest motywacja i jej wpływ na nasze życie?

Między innymi na te pytania odpowiemy podczas warsztatów „Żeby nam się chciało chcieć” ze szczególnym uwzględnieniem trudności w codziennym kontakcie z seniorami. Uczestnicy szkolenia poznają m.in. rodzaje motywacji i podstawowe teorie kierujące naszym postępowaniem, przekonają się jaka jest siła naszych nawyków oraz nauczą się jak planować swoje cele. Spotkanie będzie też świetną okazją do wymiany doświadczeń.

Osoby które wezmą udział w obu spotkaniach otrzymają zaświadczenie o uczestnictwie w warsztatach.

Warsztat jest skierowany przede wszystkim do wolontariuszy i pracowników NGO oraz grup nieformalnych wspierających osoby starsze. Zajęcia składają się z dwóch części, które odbędą się w dniach 19 i 26 listopada 2015 r. w godzinach 17.30 – 19.30 w siedzibie Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich” (ul. W. Andersa 13).

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, nr telefonu, adres mail i nazwę organizacji bądź instytucji prosimy wysłać na mail:
Można też do nas dzwonić, tel.
22 635 13 64

Szkolenie poprowadzi Katarzyna Ornarowicz - trenerka, animatorka społeczno-kulturalny, doradca zawodowy, specjalistka w zakresie zarządzania. Realizatorka projektów z zakresu wolontariatu i zarządzania potencjałem wolontariuszy, komunikacji interpersonalnej, pracy w grupie, budowania zespołu oraz efektywnego zarządzania konfliktami.

Projekt jest współfinansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: siedziba Stowarzyszenia mali bracia Ubogich
data wydarzenia: od 2015-11-19 do 2015-11-26
organizator: Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich"
adres: Gen. Andersa 13, 00-159 Warszawa-Śródmieście, woj. mazowieckie
tel.: 22 635 13 64, faks: 22 635 13 64
e-mail: info@malibracia.org.pl
www: http://www.malibracia.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.