DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Nabór wolontariuszy Nieprzetartego Szlaku

Nieprzetarty Szlak zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się w jego działania i pomoc w organizacji wydarzeń artystyczno-kulturalnych!

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): AK, lublin.ngo.pl

2015-10-30, 08.59

Już w listopadzie można pomóc w przygotowaniach i organizacji 18. Spotkań z Piosenką – corocznego Przeglądu Piosenki Osób Niepełnosprawnych.

Aby zgłosić się do wolontariatu wystarczy uzupełnić i przesłać poniższy formularz: https://docs.google.com/forms/d/1RaRtCgxFGz7OPSVRHeueSnBEJxIIIwAt0alWZfumOO8/viewform

WIĘCEJ O WOLONTARIACIE:
KIM JESTEŚMY?
Nieprzetarty Szlak to międzynarodowy ruch, który od ponad 25 lat organizuje imprezy artystyczne z udziałem niepełnosprawnych artystów z Polski i zagranicy. Główną imprezą są coroczne Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku (SANS) – Międzynarodowy Przegląd Teatrów Osób Niepełnosprawnych. Imprezą rozpoczynającą dany Cykl są odbywające się jesienią Spotkania z Piosenką – Przegląd Piosenki (27-28.11.2015).
KOGO SZUKAMY?
Osób w każdym wieku, które swój wolny czas chcą poświęcić na tworzenie wyjątkowego wydarzenia na kulturalnej mapie Lublina. Jeśli chcesz się rozwijać, poznawać nowych ludzi, dzielić swoją pasją do działania z innymi – czekamy właśnie na Ciebie. Szukamy osób otwartych na działanie. :) Mile widziana dyspozycyjność w dniach 27-28.11.2015 czyli podczas tegorocznych Spotkań z Piosenką.
ZAKRES ZADAŃ:
W ramach Wolontariatu NS funkcjonują poszczególne grupy zajmujące się oddzielnymi zadaniami, takie jak: grupa Informacji, Piloci, Animacja, grupa Promocji, Kawiarenki, Techniczna, Ochrony, Fotograficzna. Więcej informacji o poszczególnych grupach znajduje się na stronie: http://nieprzetartyszlak.eu/wolontariusze
RAMY CZASOWE: Cykl Nieprzetartego Szlaku rozpoczynają Spotkania z Piosenką – 27-28.11.2015 Przegląd teatralny – Spotkania Artystów Nieprzetartego Szlaku – 22-24.04.2016

OFERUJEMY: Umowę wolontariacką, zaświadczenie o odbytym wolontariacie i szerokie doświadczenie (związane m. in. z organizacją imprez kulturalno-artystycznych). Dodatkowo gwarantujemy niezapomniane wspomnienia i dobrą zabawę.

Zgłoszenia do 20 listopada.

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

organizator: Fundacja Nieprzetarty Szlak
adres: Warszawa, woj. mazowieckie
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.