DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Seminarium „Wolontariusze a akcje” - jak działać i brać udział w środowisku lokalnym

Drodzy koordynatorzy wolontariatu w szkołach, Centrum Wolontariatu zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie z cyklu 3 seminariów pt. „Wolontariat w warszawskich szkołach”. Zaangażowanie się uczniów w działania akcyjne na terenie szkoły oraz w jej otoczeniu, ściśle wiążą się z odpowiednim przygotowaniem i już 29 października 2015 r. od 13.00-16.00 dowiemy się, jak skutecznie działać.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Joanna Stachurska

2015-10-13, 12.02

Miejsce i data seminarium:

Seminarium odbędzie się 29 października 2015 r. w godzinach 13.00-16.00 w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu przy ulicy Nowolipki 9B. Podczas seminarium zapraszamy na kawę/herbatę, ciastka.

Odbiorcy seminarium:

Seminarium skierowane jest do nauczycieli, pedagogów, katechetów, bibliotekarzy warszawskich szkół zainteresowanych rozwojem i prowadzeniem wolontariatu w szkole.

Przeprowadzenie seminarium:

Magdalena Latuch – Animatorka kultury, od lat działająca na rzecz aktywizacji społecznej animacji kultury społeczności lokalnych, w szczególności w Dzielnicy Praga Północ oraz na Osiedlu „Przyjaźń” w Dzielnicy Bemowo. Inicjatorka i koordynatorka edukacyjnych i artystycznych projektów międzypokoleniowych. Członkini Sieci Latających Animatorów Kultury Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę".

Zgłoszenie na seminarium:

W celu uczestnictwa w seminarium do (poniedziałku) 26 października prosimy o przesłanie wiadomości email zawierającej: imię, nazwisko, telefon, nazwę Szkoły na adres:

Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Z osobami które zakwalifikowały się na seminarium skontaktujemy się telefonicznie lub e-mailowo w dniu 26 października 2015 r.

Szczegółowych informacji dot. seminarium udziela pani Joanna Stachurska, pod numerem telefonu 22 635 27 73 wew. 21.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu, Nowolipki 9B, 00-151 Warszawa, woj. mazowieckie
data wydarzenia: 2015-10-29
organizator: Stowarzyszenie "Centrum Wolontariatu"
adres: Nowolipki 9b, 00-151 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 22 635 27 73, 22 635 46 02, faks: 22 635 46 02 wew. 34
e-mail: stachurska@wolontariat.org.pl
www: http://www.wolontariat.waw.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.