DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Wolontariat. Lubię. Działam – zaproszenie do wspólnego bycia dla innych

„Wolontariat. Lubię. Działam” – pod takim hasłem rusza jesienna rekrutacja do programów Centrum Wolontariatu w Lublinie. Można dołączyć do kilkusetosobowej społeczności „ochotników miłości bliźniego” i pomóc potrzebującym w różnych obszarach życia społecznego.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): AK, lublin.ngo.pl

2015-10-07, 15.42

Spotkania informacyjne (do wyboru) odbędą się w dniach 7 (środa) i 8 (czwartek) oraz 12 (poniedziałek) i 13 (wtorek) października o godzinie 20:00 w Auli Wydziału Politologii UMCS, Plac Litewski 3.

Chętni do dzielenia się swoim czasem i umiejętnościami mogą zaangażować się w pomoc dzieciom z zaniedbanych dzielnic, pacjentom szpitali, więźniom, bezdomnym czy uchodźcom. Centrum Wolontariatu prowadzi także nabór do międzynarodowej grupy Omnes Gentes. Wolontariusze to ludzie w różnym wieku: uczniowie, studenci, osoby pracujące, emeryci. Spotykają się podczas działań wolontariackich, ale także na wspólnym świętowaniu, wyjściach do pubu czy wyjazdach za miasto.

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

data wydarzenia: od 2015-10-07 do 2015-10-13
organizator: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu
adres: Jezuicka 4, 20-113 Lublin, woj. lubelskie
tel.: 81 534 26 52, faks: 81 532 45 45
www: http://wolontariat.org.pl/lublin 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.