DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Warszawa. Szkolenie „Jak bronić się przed manipulacją”

Czy każde wywieranie wpływu to manipulacja? Czy zdarzyło Ci się zrobić coś, a potem stwierdzić „to nie była moja świadoma decyzja”? Jak się przed tym obronić? Jak stawiać jasne granice? Między innymi na te pytania odpowiemy podczas bezpłatnych warsztatów „Jak bronić się przed manipulacją”, które odbędą się w dniach 15 i 22 października 2015 r. w Warszawie.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Joanna Mielczarek

2015-09-30, 08.52

Zapraszamy na szkolenie „Jak bronić się przed manipulacją” ze szczególnym uwzględnieniem trudności w codziennym kontakcie z seniorami. Uczestnicy spotkania poznają techniki obrony przed manipulacją, przekonają się jak skutecznie stawiać granice i jak odmawiać tak, żeby jednocześnie nikogo nie krzywdzić i stresować siebie. Spotkanie będzie też świetną okazją do wymiany doświadczeń.

Szkolenie jest skierowane przede wszystkim do wolontariuszy i pracowników NGO oraz grup nieformalnych wspierających osoby starsze. Zajęcia składają się z dwóch części, które odbędą się w dniach 15 i 22 października 2015 r. w godzinach 17.30 – 19.30 w siedzibie Stowarzyszenia „mali bracia Ubogich” (ul. W. Andersa 13).

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona.

Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, nr telefonu, adres mail i nazwę organizacji bądź instytucji prosimy wysłać na mail:
Można też do nas dzwonić, tel.
22 635 13 64

Szkolenie poprowadzi Dorota Szymonik – Członkini Zarządu i Liderka Fundacji LUSTRA. Trenerka, coach, specjalistka od spraw komunikacji. Ukończyła Wydział Filozofii na Uniwersytecie Warszawskim, Muzykologię na Uniwersytecie Wrocławskim, Szkołę Wokalną im. J. Wasowskiego w Warszawie oraz Program Pomocy Psychologicznej Gestalt. Pracuje z grupami. Prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji, pracy z głosem i ciałem, asertywności, wystąpień publicznych i inne.

Projekt jest współfinansowany przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy.

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń o szkoleniach i za jakość oferowanych usług.

miejsce: siedziba Stowarzyszenia mali bracia Ubogich
data wydarzenia: od 2015-10-15 do 2015-10-22
organizator: Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich"
adres: Gen. Andersa 13, 00-159 Warszawa, woj. mazowieckie
tel.: 22 635 13 64, faks: 22 635 13 64
e-mail: info@malibracia.org.pl
www: http://www.malibracia.org.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.