DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Wrocławskie Targi Wolontariatu 2015

Partnerstwo na rzecz Promocji i Rozwoju Wolontariatu na Dolnym Śląsku "Razem dla Wolontariatu" oraz Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin” zapraszają do udziału w kolejnej edycji Wrocławskich Targów Wolontariatu, które odbędą się 16 października 2015 r. Już po raz trzeci wrocławskie organizacje pozarządowe i instytucje publiczne przedstawią swe propozycje współpracy kandydatom na wolontariuszy.

Wiadomość archiwalna

A A A

W tym roku do grona wystawców dołączą nowe podmioty, w tym korporacje i szkoły. Przestrzeń targową zapewni Centrum Rozwoju Zawodowego „Krzywy Komin”.

Targi są doskonałą okazją do promowania realizowanych inicjatyw wolontariackich, rekrutacji wolontariuszy, wymiany doświadczeń, a także nawiązywania wzajemnej współpracy. Przewidujemy liczne uczestnictwo młodzieży szkolnej, studenckiej, wolontariatu pracowniczego oraz seniorów zainteresowanych włączeniem się w działania społeczne.

Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem. Zgłoszenia prosimy przesyłać w formie elektronicznej na załączonym formularzu na adres: do dnia 2 października 2015 r.

Przedstawicieli podmiotów zainteresowanych przygotowaniem indywidualnych form promocji (np. warsztaty, pokazy, prezentacje, wystawy, happeningi, itp.) zapraszamy na Spotkanie Programowe, które odbędzie się 23 września 2015 r. w godz. 11.00 – 13.00 w Krzywym Kominie. Podczas Spotkania Programowego zostanie rozplanowana przestrzeń, ustalony harmonogram Targów oraz przygotowana treść materiałów promocyjnych. Prosimy o przygotowanie Państwa propozycji i ewentualnych potrzeb z nimi związanych.

Informacji nt. udziału w Targach udziela Jacek Bednarek, tel. 695 599 468.

Wiadomość pochodzi z serwisu regionalnego dolnyslask.ngo.pl.

miejsce: Centrum Rozwoju Zawodowego "Krzywy Komin", Wrocław, woj. dolnośląskie
data wydarzenia: 2015-10-16
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.