DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Wakacje w Lublinie dla dzieci z Tbilisi

Na dwutygodniowych wakacjach przebywa obecnie w Lublinie trzydzieścioro dzieci i młodzieży z Gruzji. Uczestnicy pobytu w Polsce pochodzą z rodzin najbardziej poszkodowanych podczas powodzi, jaka nawiedziła w czerwcu stolicę Gruzji Tbilisi. Na Zamku Lubelskim odbyło się spotkanie z miastami partnerskimi. Miasto Lublin reprezentowała Monika Lipińska, Zastępca Prezydenta ds. Spraw Społecznych.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): AK, lublin.ngo.pl

2015-08-14, 10.22
fot. Centrum Wolontariatu w Lublinie

Gruzińska grupa zwiedza Lublin i region, korzysta z bogatego programu imprez oferowanych przez miasto, bierze także udział w spotkaniach z polskimi dziećmi i młodzieżą.

W czwartek (13 sierpnia) na Zamku Lubelskim w Galerii Malarstwa Polskiego młodzi goście z Tbilisi spotkali się z władzami miasta i regionu oraz ze sponsorami i darczyńcami wspierającymi obóz. Udział wzięła również grupa młodzieży z ukraińskiego miasta Sumy. Tbilisi i Sumy to miasta partnerskie Lublina.

Po tym spotkaniu na placu przed Zamkiem został zaprezentowany krótki gest gruzińsko – ukraińsko – polskiej solidarności. Organizatorem obozu jest lubelskie Centrum Wolontariatu, partnerem przedsięwzięcia jest Urząd Miasta Lublin oraz Lubelski Urząd Marszałkowski.

Wiadomość pochodzi z serwisu lublin.ngo.pl

organizator: Stowarzyszenie Centrum Wolontariatu
adres: Jezuicka 4, 20-113 Lublin, woj. lubelskie
tel.: 81 534 26 52, faks: 81 532 45 45
www: http://wolontariat.org.pl/lublin 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.