DZIŚ

dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Misje On-line – nowa strona www SWM Młodzi Światu

Strona internetowa Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego Młodzi Światu (https://swm.pl) ma od niedawna nowe oblicze. Przeznaczona jest ona dla wszystkich, którzy chcą być bliżej misji. Aktualne relacje i zdjęcia z placówek misyjnych w różnych częściach świata, wywiady z misjonarzami, blogi wolontariuszy - wszystko to w przejrzystym układzie i nowej szacie graficznej.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Dominika Oliwa

2015-07-23, 13.14

Salezjański Wolontariat Misyjny poprzez konkretną pomoc wspiera najuboższych w ponad 26 krajach Afryki, Ameryki Południowej, Europy i Azji. W ciągu 18 lat działalności zrealizowaliśmy ponad 350 projektów z dziedziny edukacji, pomocy medycznej i budowania podstawowej infrastruktury, bez której żadne społeczeństwo nie jest w stanie funkcjonować. W te wakacje do pracy w Boliwii, Etiopii, Nigerii, Peru, Sudanie Południowym i Tanzanii wyjeżdża łącznie 17 wolontariuszy.

Nowa strona internetowa stworzona została przede wszystkim z myślą o tych, którzy chcą włączyć się w nasze działania. Znajdują się na niej nie tylko informacje na temat działalności Stowarzyszenia, ale i propozycje różnych form zaangażowania na rzecz pomocy rozwojowej, niekoniecznie wyjeżdżając z Polski. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Codziennie aktualizowany BLOG dostarcza najnowszych wieści o tym, co dzieje się na placówkach misyjnych, a także jakie działania prowadzone są na terenie Polski.

Praktyczne informacje w zakładce WOLONTARIAT znajdą również wszyscy, którzy chcieliby zaangażować się jako wolontariusze czy to w Polsce, czy na misjach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony już teraz, klikając TUTAJ .

Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

organizator: Salezjański Wolontariat Misyjny - Młodzi Światu
adres: Tyniecka 39, 30-323 Kraków, woj. małopolskie
tel.: 12 269 23 33, faks: 12 269 23 33
www: http://www.swm.pl 
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy - dodaj komentarz
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.